Filosofija

MB „ArshSprendimai“ komandos filosofija paremta išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam užsakovui, atsakingu požiūriu į darbą ir nuolatiniu mokymusi bei žinių bagažo kaupimu, žengiant koja kojon su taip greit besikeičiančiu pasauliu. Suvokiame, kad architektūra – tai palikimas ne tik šioms, bet ir būsimoms kartoms, todėl siekiame, kad mūsų projektuojami statiniai būtų estetiški, kontekstualūs, ekologiški, „draugiški“ aplinkai… Mes Jūsų norams padėsime virsti realybe ir viską įgyvendinsime nuo eskizo iki rakto!

Asmeninis dėmesys –  „Užsakovas visada teisus!“ Šis teiginys atspindi mūsų požiūrį į kiekvieną užsakovą. Dažnu atveju Jūs kreipiatės į mus, jau turėdami savo viziją. Visada išklausome, įsigiliname į konkrečią situaciją, kuri kiekvienu atveju yra skirtinga ir unikali. Situaciją peržvelgę per mūsų profesijos prizmę, sprendžiame problemas, kurių Jūs galbūt nebuvote įvertinę, jeigu kyla abejonių, užvedame ant teisingo kelio. Nueiname ilgą kelią nuo pirminio varianto, kol galiausiai pasiekiame norimą rezultatą, tenkinantį tiek mus, tiek Jus.

Image result for conversation icon

Image result for learn icon

Atsakingas požiūris į darbą – „Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.“ Ši sena patarlė byloja, kad kiekvieną darbą reikia dirbti atsakingai ir kruopščiai. Jūs, patikėdami mums suprojektuoti įvairius statinius, nesvarbu, ar tai būtų gyvenamasis namas, ar didžiulis sandėlis, ar nedidelė pirtelė, visada turite didelių lūkesčių, nes būsimoms statyboms skirsite dideles investicijas, o investuodami į kokybišką projektavimą – sutaupysite statybų metu. Todėl kiekvieną projektą kuriame atsakingai, įsigilindami į Jūsų norus ir konkretų atvejį, nepamiršdami pastato estetikos, funkcionalumo, ekonomiškumo, saugumo…


Patirtis ir nuolatinis mokymasis – Liaudies išmintis byloja: „Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi.“ Esame jaunų, energingų, imlių, kūrybingų, patyrusių ir kvalifikuotų specialistų – architektų, konstruktorių ir inžinierių – komanda, kuri nuolat domisi naujovėmis ir kaupia žinių bagažą. Mes kvalifikaciją nuolat keliame įvairiuose kursuose, seminaruose, paskaitose, lankomės parodose ir bienalėse, siekdami žengti koja kojon su greit besikeičiančiomis naujovėmis, inžinerijos ir architektūros tendencijomis. Mūsų komanda, siekdama išbandyti savo jėgas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje arenoje, dalyvauja įvairiuose architektūriniuose bei urbanistiniuose konkursuose, dirbtuvėse.

presentation-256


Image result for city icon

Kontekstualumas – Kiekvienas statinys, nesvarbu, kur jis stovėtų, yra ląstelė, sudaranti harmoningą gamtovaizdžio, miesto ar kaimo organizmą. Tai suvokdami, skiriame itin didelį dėmesį, kad kiekvienas mūsų projektuojamas statinys įsilietų į kontekstą, formuotų bendrą miesto vaizdą ar derėtų gamtinėje aplinkoje, kitaip tariant – būtų kontekstualus.


Funkcionalumas – Projektuodama įvairius statinius, mūsų specialistų komanda visada siekia, kad rezultatas būtų ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus. Kreipdamiesi į mus, Jūs visada turite didelių lūkesčių, būsimoms statyboms skirsite dideles investicijas tiek statybos, tiek statinio eksploatavimo metu. Tai suvokdami, visada siekiame, kad kiekvienas pastato elementas atliktų tiesioginę savo paskirtį. Stengiamės neaukoti funkcijos dėl formos, o siekiame rasti aukso vidurį.


Image result for green house icon

Žalioji architektūra Architektūra – tai palikimas ne tik šių dienų, bet ir ateities kartoms. Mums labai svarbu užtikrinti, kad projektuojami pastatai būtų ekologiški, draugiški, t. y. aplinkai nekenksmingi – naudotų atsinaujinančius gamtos išteklius. Visuomet užsakovams siūlome žaliosios architektūros sprendinius, pradedant nuo želdintų stogų ar fasadų, baigiant savaime besireguliuojančiomis žaliuzių sistemomis, saulės kolektoriais…

 

ŽIŪRĖTI PROJEKTUS, ATITINKANČIUS MŪSŲ FILOSOFIJĄ