Komanda

ANDRIUS GANUSAUSKAS

Direktorius, Architektas

Išsilavinimas:
2003 m. – Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija (su pagyrimu);
2007 m. – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, architektūros bakalauro laipsnis (su pagyrimu);
2009 m. – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, architektūros magistro laipsnis (urbanistinių kompleksų architektūra).

Darbovietės:
2006 m. – R. Paleko „ARCH studija“;
2007–2009 m. – UAB „Gairija“;
2009–2010 m. – UAB „AIF LT“;
2010–2012 m. – individuali veikla;
Nuo 2013 m. – MB „ArchSprendimai“.

MARTYNAS GANUSAUSKAS

Architektas, Projektų vadovas

Išsilavinimas:
2000 m. – Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija (su pagyrimu);
2004 m. – Kauno technologijos universitetas, architektūros bakalauro laipsnis (geriausias bakalaurinis darbas);
2006 m. – Kauno technologijos universitetas, architektūros magistro laipsnis.

Darbovietės:
2005-2017 m. – UAB „Planuotojai“;
Nuo 2013 m. – MB „ArchSprendimai“.

gedas

GEDAs ANTANAITIS

Konstruktorius

Išsilavinimas:
2011 m. –  Kauno technologijos universitetas, statybos inžinerijos bakalauro laipsnis;
2013 m. –  Kauno technologijos universitetas, statybų technologijų magistro laipsnis;
2016 m. – Suteikta teisė eiti ypatingo statinio projekto dalies vadovo ir ypatingo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovo pareigas.

Darbovietės:
2011-2016 m. – UAB “Konstruktorių cechas”;
Nuo 2013 m. – MB “ArchSprendimai”;
Nuo 2016 m. – UAB “1PLANAS”.

MŪSŲ ISTORIJA

MB „ArchSprendimai“ įkurta 2013 m. Visi įmonės darbuotojai dar studijų metais pradėjo savo profesinę veiklą, dirbo įvairiose projektavimo įmonėse, kaupė žinių bagažą, tuo pačiu lygiagrečiai vykdė ir individualią veiklą. Įgiję daug patirties nusprendėme susivienyti ir įkurti šeimos verslą. Įmonės branduolį sudaro artimi giminaičiai. Profesija ir vykdoma veikla mums yra daugiau nei darbas. Visus mus sieja bendras tikslas, vieni kitais pasitikime ir mylime savo darbą.

Esame jaunų, energingų, imlių, kūrybingų, patyrusių ir kvalifikuotų specialistų – architektų, konstruktorių ir inžinierių – komanda, kuri nuolat domisi naujovėmis ir kaupia žinių bagažą. Mes kvalifikaciją nuolat keliame įvairiuose kursuose, seminaruose, paskaitose, lankomės parodose ir bienalėse, siekdami žengti koja kojon su greit besikeičiančiomis naujovėmis, inžinerijos ir architektūros tendencijomis. Mūsų komanda, siekdama išbandyti savo jėgas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje arenoje, dalyvauja įvairiuose architektūriniuose bei urbanistiniuose konkursuose, dirbtuvėse. Visi „ArchSprendimų“ specialistai yra atestuoti ir kvalifikuoti, kompetentingi savo srities žinovai.

Nuo įmonės gyvavimo pradžios esame parengę daugybę įvairios paskirties projektų: individualių gyvenamųjų namų; visuomeninės, administracinės, prekybos, paslaugų, gamybos, pramonės, sandėliavimo, poilsio, transporto, ūkio ir kt. paskirčių pastatų. Nesibaiminame plėsti horizontą ir imamės naujų darbų. Nors esame įsikūrę Jurbarke ir Kaune, imamės projektų visoje Lietuvoje. Šiandieninės technologijos ir galimybės leidžia užtikrinti, kad geografija mums – ne rodiklis.

 

Susisiekime