Šeimoms

Individualių gyvenamųjų namų projektų parengimas

Viena pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių yra individualių gyvenamųjų namų projektavimas ir statyba. Įmonės specialistai savo profesinę veiklą pradėjo būtent nuo gyvenamųjų namų projektavimo, tad sukauptas išties didelis žinių bagažas. Dažnai į mus kreipiasi šeimos jau turėdamos savo būsimo gyvenamojo namo viziją ar net pateikdamos konkretų pavyzdį. Mes visada išklausome užsakovo norus ir įsigiliname į situaciją. Kiekvienas atvejis yra skirtingas ir unikalus. Reikia įvertinti daugybę faktorių (orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, apšvietimas, vizualieji ryšiai, srautai, reljefas…), siekiant užtikrinti funkcionalų, ergonomišką ir estetišką sprendinį. Situaciją peržvelgę per mūsų profesijos prizmę, sprendžiame problemas, kurių Jūs galbūt nebuvote įvertinę, jeigu kyla abejonių, užvedame ant teisingo kelio. Nueiname ilgą kelią nuo pirminio varianto, kol galiausiai pasiekiame norimą rezultatą, tenkinantį tiek mus, tiek Jus.


Individualių gyvenamųjų namų statyba

Įgavę Jūsų pasitikėjimą, plečiame įmonės veiklą – siekdami, kad mūsų projektai būtų įgyvendinti tiksliai pagal projektą, siūlome gyvenamųjų namų statybos paslaugą. Specializuojamės skydinių namų statyboje (partneriai UAB „Viešvė“). Naudojame kalibruotą medieną, specialios staklės visas detales tiksliai išpjauna pagal mūsų brėžinius, tai garantuoja precizišką tikslumą. Taip pat galime Jums pasiūlyti ir karkasinio ar mūrinio namo statybos paslaugas.

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda visada pasiruošusi Jums padėti. Mes Jūsų norams padėsime virsti realybe ir viską įgyvendinsime nuo eskizo iki rakto.


Blokuotų gyvenamųjų namų (kotedžų) projektavimas

Pasirinkus namo statybos vietą nedidelių sklypų kvartale, įkalbinus kaimyną, verta statyti blokuotą gyvenamąjį namą. Tokiu atveju sutaupoma sklypo teritorijos, taip pat atpinga statyba: blokuotos konstrukcijos bendros, tad pusę jų kainos padengs kaimynas; norint aptverti teritoriją, sutrumpėja perimetras. Kreipkitės į mus ir mes padėsime įgyvendinti jūsų norus nuo eskizo iki rakto.


Interjerų projektavimas

Siekiant užtikrinti, kad gyvenamasis namas būtų išbaigtos ir vieningos kompozicijos, svarbu, kad eksterjero stilistikos elementai atsikartotų ir interjere, taip susijungtų į vieną visumą. Norint tai pasiekti, geriausia visas projektavimo paslaugas, pradedant pirmuoju eskizu ir baigiant interjero detalėmis, patikėti vieniems specialistams. Visada džiaugiamės, kada kreipiatės į mus, prašydami parengti gyvenamojo namo projektą nuo A iki Z, įskaitant ir interjero projektą. Tik savo projektais neapsiribojame, galime sukurti ne tik savo pastatų interjerą.


Gyvenamųjų namų ir butų rekonstravimas

Galvojate, kad jūsų gyvenamasis namas morališkai ir fiziškai susidėvėjęs? Norite jį nugriauti ir senojo vietoje statyti naują? Galvojate, kad jūsų butas nebetenkina jūsų poreikių, yra per mažas ar jame per mažos patalpos. Norite jį parduoti? Neskubėkite priimti drastiško sprendimo. Tikrai verta apsvarstyti rekonstravimo galimybes. Mes galime perplanuoti mažas patalpas, sukurdami erdvų ir funkcionalų namą ar butą, atitinkantį šių dienų poreikius. Galime numatyti ne tik pertvarų, bet ir laikančiųjų sienų griovimą, užtikrinti pastato mechaninį pastovumą, apskaičiuodami konstrukcijų stiprinimą. Apšiltinus pastatą iš išorės, apdailinus fasadus, pakeitus stogo konstrukciją ar dangą, galbūt numatant naują priestatą ar balkoną, Jūsų namas gali pasikeisti neatpažįstamai. Susisiekite su mumis, padėsime Jums priimti tinkamiausią sprendimą ir parengti namo ar buto rekonstravimo projektą.


Pagalbinio ūkio pastatų projektavimas

Dažnu atveju gyvenamosios paskirties sklype greta gyvenamojo namo norima turėti ir įvairios paskirties pagalbinio ūkio pastatus: garažą, pirtį, sandėlį, dirbtuves ir kt. Mūsų komanda gali Jums suprojektuoti bet kokios paskirties ūkinį pastatą, net ir paprasčiausią šiltnamį. Genialumas slypi paprastume, tad kiekvienas darbas mums yra savaip įdomus.


Pastato autorinės ir techninės priežiūros vykdymas

Kokybiškas namo projektas dar negarantuoja kokybiško namo. Labai svarbu tinkamai kontroliuoti statybų eigą, o tai gali garantuoti tik tinkama autorinė ir techninė priežiūra. Siekdami, kad mūsų projektai būtų tinkamai realizuoti, vykdome tiek autorinę, tiek techninę priežiūrą.


Pastato pridavimas

Nenuostabu, kad šiandieniniame pasaulyje nuolat susiduriame su biurokratinėmis kliūtimis. Pastato pridavimas ir pripažinimas tinkamu naudoti – ne išimtis. Norint priduoti gyvenamąjį namą, baigus statybas dar reikia nueiti ilgą kelią. Kodėl to nepatikėjus specialistams? Suruošime jums visą reikiamą dokumentaciją, pradedant kadastriniais matavimais, įvairiomis deklaracijomis, energetinio naudingumo sertifikato gavimu, baigiant registro centro pažyma apie įregistruotą statinį nekilnojamojo turto registre.


Neradote sau tinkamų paslaugų? Nežinote ką rinktis? Susisiekite ir mes mielai pakonsultuosime bei padėsime Jums rasti geriausią sprendimą!

Susisiekime